9 Mart 2015 Pazartesi

Paranız Ödenir Hakkınız Ödenmez

  Futbol maçının moral bozukluğu ne kadar içimde olsa da bu başka bir olay tabi ki de. Takımın 6 kişiyle oynayacağını bilsek de, son maçların yenilgiyle dönüldüğünü bilsek de, paraların ödenmediğini bilsek de Galatasaray'a inanmaktan vazgeçmek bize asla yakışmazdı. Yine gittik İpekçi'ye yine sonuna kadar destek olduk takıma. Vazgeçmek asla ama asla bize yakışmazdı. Yenilebilirdik de ama vazgeçmek asla olmazdı. Galatasaray'ın olduğu bir maçta asla rakip takım favori olmaz dedi dimi ama?

  Mahmuti dönemi final serisi 3. maçında hissettiğim şeyleri bugün tekrardan yaşattı bu takım bana. Bu güzel duyguları tekrardan hissettim. Mahmuti'nin tezahüratlar sonrası arkasını dönüp her şey yolunda şeklinde bir el işareti yapmasını asla unutmam. İşte bugünü de asla böyle unutmayacağım. Bilet kuyruğumuza girmeniz, salonun 200 metre dışında taraftarın sesini duyup her şeyi unutmam, mağlubiyetin aklımın ucuna dahi gelmemesi, Ergin Ataman'ın salona girişi, oyuncuların inanılmaz özverileri ve muhteşem taraftar. Bu gece asla unutulmaz.

  Bütün oyucular için tek tek parantez açmak gerek ama Sinan Güler bugün sahaya öyle bir karakter koydu ki asla ama asla unutmaz onu bu taraftar. 40 dakika boyunca sakat sakat bu maçı aldıran oyuncuya yürekten teşekkürler. Bu takıma destek olmak boynumuzun borcudur. Bu yoldan dönen namerttir.

Galatasaray: 92
Fenerbahçe Ülker: 88

"PARANIZ ÖDENİR HAKKINIZ ÖDENMEZ" 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder