2 Haziran 2011 Perşembe

21 Yıl Sonra

  21 yıl sonra gelen heyecan. 21 yıl sonra gelen mutluluk. Olmadığımız kadar iyi, olmadığımız kadar arzulu, olmadığımız kadar sevinçli...
  Tribünlerdeki 11 binden fazla taraftarda buna eşlik etti. Farkın hemen açılmasından sonra herkes Fenerbahçe maçını beklemeye koyudu. Sadece sahadaki 5 kişi bunu yapmadı. Banvit'liler bile tribünleri izlerken, onlar farkın kapanmasını önlemek için mücadele ettiler. İkinci periyotta rakibine sadece sadece 5 sayı şansı vererekte, Türkiye'nin en iyi savunmacıları olduğunu gösterdiler.
  Dünkü maçta Galatasaray'ın büyük taraftarı Kaan Kural'a da büyük bir ders verdi. EL için Galatasaray'ın hazırlıklı ve yeterli olmadığını söyleyen Kaan Kural'a. Maç yazısında taraftardan bahsetmeyen Kaan Kural'a. Sanki Fenerbahçe ÜLKER EL oynadığı ilk sene yeterli bir takımdı. O organizasyonun Fener'e kattıklarını bilmiyor sanki. GALATASARAY CC umarım gelecek sezon Euroleague'de mücadele edecektir. Bu takım buraları hakediyor.
  Şimdi final zamanı. Fenerbahçe ÜLKER'e kim büyükmüş gösterme zamanı. Eğer İpekçi'ye 1-1 eşitlik ile gelinirse işte o zaman şampiyonluk daha da yakın olacak.
 SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN! SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN, ÖLSÜN...
Ayva çiçek açmış yaz mı gelecek? fener İpekçi'ye nasıl gelecek?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder